Dva zlata na startu turnira u Novom Sadu

Najbolji mladi stonoteniseri ekipe Novi Jakša Krivokapić, Milan Vučetić i Miloš Rahović, nastavili su seriju dobrih rezultata i tokom prvog dana 25. Novogodišnjeg stonoteniskog turnira u Novom Sadu osvojili dva prva mjesta u ekipnoj konkurenciji.

Devetogodišnji Milan Vučetić je u ekipi pod nazivom EksJu, sa saigračima Ivanom Smiljanićem (Hrvatska) i Maksimom Pete (Srbija) osvojio dominatno prvo mjesto u kategoriji do 10 godina, bez izgubljenog seta.

Jakša Krivokapić sa saigračem iz reprezentacij Crne Gore, Stefanom Radonićem koji igra za Milenijum iz Vršca, osvojio je prvo mjesto u kategoriji kadeta.

Treći član novskog kluba Miloš Rahović je sa Andrejom Miloševićem iz Beraskog Budima, u juniorskoj konkureciji, stigao  do četvrtfinala, ali ih je tu zaustavio predstavnik Austrije.

Na turniru učestvuje 734 takmičara iz Crne Gore, Mađarske, Rumunije, Austrije, Švedske, Sjeverne Makedonije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije, a biće završen danas mečevima u pojedinačnoj konkurenciji.