Ubjedljiva pobjeda FK „Igalo“

Fudbaleri „Igala“ zabilježili su ubjedljivu pobjedu protiv mlade ekipe „Berana“ 3:0 (1:0) u utakmici 32. kola Druge fudbalske lige.

Ton u igri davao je Bojan Bigović koji je u 42 minutu izveo korner a visoki Andrija Vujičić glavom zakucao loptu u mrežu golmana gostiju Dragoljuba Sekulića. Bio je to konačni rezultat prvog poluvremena u kojem su domaći uglavnom imali loptu u posjedu, a Beranci sporadično prijetili.

U nastavku utakmice i gosti su ozbiljnije krenuli ka golu domaćih ali je u dva navrata mladi golman domaćih Stefan Krivokapić bio siguran. Bigović je u 77. minutu postigo efektan gol kojim je osigurana pobjeda. Konačan rezultat na utakmici postignut je u nadoknadi vremena(90+1) a strijelac je rezervista Milo Đurković.

Ostali rezultati 32 kola Bokelj-Cetinje 5:0,, „Jedinstvo““-OFK „Grbalj“ 1:0,OFK „Titograd „-Kom“0:1 Utakmica OFK Mladost DG-Arsenal igra se u večernjem terminu.

Tabela:Jedinstvo 74, Arsenal 64 (-1),Mladost 54 (-1),Bokelj i Kom po 51,Igalo 43,Berane 38, Grbalj 29, Cetinje 21, OFK Titograd 14 bodova.
U 33 kolu 7 maja igraju: Cetinje-Igalo, Grbalj-Bokelj, Kom –Arsenal, Jedinstvo-Mladost i Berane-OFK „Titograd“