Pavlović donio pobjedu “Igalu”

U pretposlednjem 18. kolu Kadetske fudbalske lige Crne Gore kadeti „Igala” su juče kao domaćini u Tivtu pobijedili ekipu „Grblja“ 2:1 (0:1), i serijom odličnih rezultata popravili prilično slab plasman zbog lošeg starta u prvom dijelu prvenstva.

U bokeljskom derbiju poveli su fudbaleri iz Radanovića golom Andreja Pime u 10. minutu, iz penala. U nastavku drugog poluvremena domaće „Igalo“ je izjednačilo golom Boška Borovnice u 51. minutu, takođe iz penala. Do kraja utakmice fudbaleri “Igala” su stvarali šanse.

U nadoknadi vremena (90+4) Vladimir Pavlović režirao je i preokret i donio važnu pobjedu ekipi Nemanje Ćorovića.

U poslednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva “Igalo” u subotu, 3. decembra, gostuje u Mojkovcu ekipi „Brskova“.