Džudistima Igala dva zlata u Kotoru

Na 17. Spinel džudo kupu u Kotoru, na kojem je učestvovalo oko 500 takmičara iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske, džudisti Igala osvojili su dvije zlatne, jednu srebrnu i tri bronzane medalje.

U konkurenciji mlađih poletarki do +40 kilograma, Marija Braunović je bila najbolja i osvojila zlato. Kod mlađih poletaraca, do 42 kilograma, Kosta Ćipranić je osvojio srebro, dok je Mirsad Muratović osvojio peto mjesto. Starija poletarka, Mihaila Kokot, do -34 kilograma, osvojila je bronzu.

U konkurenciji mlađih pionirki, Nikolina Kokot je sa tri pobijede, osvojila zlato u kategoriji do -44 kilograma.

Mlađa pionirka Natalija Braunović, osvojila je bronzu u kategoriji +57 dok je stariji pionir Neđo Radović u kategoriji do +73 kilograma takođe osvojio treće mjesto i  bronzanu medalju.