DŽUDISTI IGALA USPJEŠNI NA CETINJU

Na tradicionalnom džudo turniru kluba „Crnogorac” koji se organizuje povodom 13. novembra dana Prijestonice Cetinje, učestovali su i džudisti „Igala”. Turnir je okupio više od 450 takmičara u svim uzrasnim kategorijama, od mlađih poletaraca do kadeta. Pored takmičara iz svih klubova Crne Gore učestvovali su i takmičara iz Srbije, Makedonije, Bosne i Hercegovine.

Džustisti trenera Katarine Mustur imali su 6 takmičara i osvojili 5 medalja, po jednu zlatnu i srebrnu i tri bronzane. Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je pionirka Nikolina Kokot u kategoriji do 36 kilograma. Poletarac Vuk Andrić je uz četiri pobjede i jedan poraz u kategoriji do 38 kilograma osvojio drugo mjesto i srebrenu medalju. Poletarka Mihaila Kokot u kategoriji do 31 kilograma bila je treća, dok je u kategoriji do 41 kilograma treći bio Mitar Kokot. Treće mjesto i bronzanu medalju u konkurenciji starih pionira osvojio je Srđan Petković u kategoriji do 42 kilograma.