Stonoteniserima Novog 11 medalja na Državnom prvenstvu za juniore

Juniori STK Novi na Prvenstvu Crne Gore u Podgorici još jednom su potvrdili da su bez premca u svojoj zemlji. Ekipa u sastavu: Jakša Krivokapić, Miloš i Đorđe Rahović i Milan Vučetić, pod rukovodstvom trenera Branka Cubrovića, osvojila je sve titule u muškoj, a bila je uspješna i u miks kategoriji, osvojiši četiri zlatne, četiri srebrne i tri bronze medalje.

Prvak Crne Gore u pojedinačnoj kategoriji je Jakša Krivokapić, drugo mjesto je pripalo Milošu Rahoviću, a bronzane medalje su osvojili Đorđe Rahović i Milan Vučetić.

U još jednom novskom finalu, u dublu, Krivokapić i Miloš Rahović su prvaci  pobjedivši Milana Vučetića i Đorđa Rahovića.

Preostale tri medalje mladići ekipe Novi su osvojili u miksu. Krivokapić  sa takmičarkom iz Podgorice, srebro Miloš Rahović, a bronzu Đorđe Rahović sa rivalkama iz STK Budim iz Berana.

Posle prvenstvenih obaveza, za narednu sedmicu, odnosno 3. i 4. juna u Sportskom centru Igalo, STK Novi organizuje tradicionalni proljećni turnir „Herceg Novi open 2023“ za sve kategorije.

Najavljeno je učešće vrhunskih igrača iz regiona i više evropskih zemalja. Privlačan je i nagradni fond od  3000 eura što je za stonoteniserske prilike vrlo primamljivo.