Pobjeda Igala na završetku jesenje polusezone

Na završetku jesenje polusezone, u 19. kolu Druge lige, fudbaleri Igala pobijedili su ekipu Nikšića 3:1 i na taj način okončali svoje ovogodišnje takmičarske obaveze. Sam susret imao je punu neizvjesnosti, Gosti su u prvom napadu, u 22. minutu  utakmice poveli 1:0.  Domaći su na dodavanje Bobana Đorđevića izjednačili u 39. minutu. Strijelac je bio Andrija Vujičić.

Ulaskom rezerviste Milovana Ilića pojačan je napad Igala  koji je odlično poslužio Đorđevića  koji je u 75. minutu najavio  pobjedu domaćih. Pobjedu ekipi trenera Petra Gušića potvrdio je poslije odlične asistencije Ilića svojim drugim golom Andrija Vujičić.

Nakon ove pobjede Igalo se nalazi na 6 mjestu sa 23 boda. Ostali rezultati 19 kola: Kom –Bokelj 0:0,  Otrant Olimpik-Podgorica 1:2, Mladost-Zeta 0:4. Utakmica Berane-Grbalj igra se sutra.

Tabela: Bokelj 36, Berane 35(-1), Kom 34, Podgorica 30,  Mladost 27, Igalo 23, Grbalj 23 (-1), Zeta 20, Nikšić 17, Otrant Olimpik 11 bodova.

Prvenstvo se nastavlja utakmicama 20. kola u februaru iduće godine.