Odbojkašice „Herceg Novog“ ubjedljive protiv „Luke Bar“

U derbi susretu 11. kola Super lige ŽOK „Herceg Novi“ je juče poslijepodne u gostima savladao „Luku Bar“ rezultatom 25:15, 25:18 i 25:15, i sada ima 11 pobjeda iz isto toliko kola – ukupno 33 bodova i set-razliku od nestvarnih 33:0.

Nije „Herceg Novi“ imao nikakvih problema protiv „Luke Bar“, a već je prvi set pokazao da će lider veoma lako pobjediti domaći tim. „Luka Bar“ je osvojila svega 15 poena u prvom setu, u drugom je stigla do 18 poena, a u trećem je „Herceg Novi“ ponovo sve vrijeme kontrolisao igru i rezultat.

Najbolja u timu Milorada Krunića bila je kapiten Tatjana Bokan sa 18 osvojenih poena, Diana Balai dodala je 12, Darija Čabonenko i Jelena Stanimirović postigle su po 6, Lea Boban 5, Milena Burzanović 4 i Sara Najdić 2 poena. „Luka Bar“ imala je 22, a ”Herceg Novi“ 17 grešaka. U poraženom sastavu najefikasnija je sa 12 poena po običaju bila Anastasija Petričenko.