ODBOJKAŠICE „HERCEG NOVOG“ POTVRDILE PRIMAT

U vikendu koji je za nama nastavljena su i takmičenja u Drugoj ligi za odbojkašice. U “E” grupi u Kotoru ekipa “Herceg Novi” je, sa maksimalnim učinkom, i poslije četvrtog turnira lider grupe, bez izgubljenog seta.

Juče su pobjeđene ekipe “Budve” 3:0, (25:11, 25:10, 25:15), i druga ekipa “Gimnazijalca“ 3:0 (25:7, 25:7, 25:3). „Budva“ je u trećem susretu pobjedila „Gimnazijalac“ rezultatom 2:1.

Ekipa Sanje Jovović je obezbjedila prvo mjesto u grupi i nastaviće kvalifikacije za plasman u Prvu ligu. Interesatno je da “Herceg Novi“ u sedam dosada odiganih utakmica nije izgubila ni jedan set. Za „Herceg Novi“ u Drugoj ligi igraju: Nađa i Nina Petrović, Nikolina Milišić, (kapiten), Ana Gavranović, Marina Jovanović, Bojana Milićević, Jelena Kapor, Irina Vuksanović, Amerikanka Pite Misuilohoto, Nera Mutikova i Anastasija Bekhtereva.

Naredni, peti turnir Druge lige na programu je 26. februara, a domaćin je ŽOK „Herceg Novi“ u Sportskom centru Igalo.