„IGALU“ SAMO BOD PROTIV „FENJERAŠA“

Fudbaleri „Igala“ nastavili su seriju loših rezultata u proljećnoj sezoni. Bod sa Solila odnijela je neubjedljiva ekipa „Cetinja“.

U prvom poluvremenu utakmice, fudbaleri „Igala“ imali su polu prilike, koje je golman „Cetinja“ Milisav Vuksanović odlično odbranio. U 31. minutu Miloš Perović umjesto mreže pogodio je prečku.

U drugom poluvremeno odvijala se još slabija igra. U 65. minutu Argentinac Nelson Kordoba sa oko 30 metara je pogodio prečku i lopta je udarila u leđa golmana Vuksanovića i završila u njegovoj mreži.

Radost domaćih je kratko trajala, jer u 73. minutu pored spore odbrane domaćih, Deni Piranić izašao sam pred golmana Davida Bjelicu i postigao gol za slavlje gostiju i konačan rezultat 1:1. Interesatno je da je u ovom kolu na klupi „Igala“ sjedio trener Igor Raičević koji se dan ranije povrijedio na treningu. Trener Raičević nije pravio izmjene, iako je na klupi imao čak devet igrača.

Ostali rezultati 24. kola: Bokelj – Grbalj 1:1, Arsenal – Kom 2:0, OFK Mladost – Jedinstvo 0:0, OFK Titograd – Berane 1:0.

Plasman: Jedinstvo 56, Arsenal 54, Bokelj 41, OFK Mladost 40, Kom 37, Igalo 32, Grbalj 20, OFK Titograd 15, Cetinje 14 bodova.

U 25. kolu, u srijedu 30. marta, igraju: Grbalj – Igalo, Jedinstvo – Bokelj, Berane – Arsenal, Cetinje – OFK Titograd i Kom – OFK Mladost.