Crna Gora pobijedila Srbiju u Napulju

Kadetska vaterpolo reprezentacija Crne Gore (igrači rođeni 2009  godine i mlađi) jutros u pretposljednjem nastupu na jakom Uskršnjem  međunarodnom turniru za igrače do 15 godina u Napulju, pobijedili reprezentaciju Srbije 15:11 (5:1, 3:2, 3:1 4:7).

Izabranici trenera Nenada Vukanića poveli su 5:1. Nakon tri četvrtine je bilo 11:4. Igrači Srbije su u poslednjih 8 minuta bili bolji smanjili prednost selekcije Crne Gore ali nedovoljno da se ugrozi pobjeda Vukanićevih pulena.

Strijelci za Crnu Goru: Danilo Savović 5, Danilo Roganović 3, Andrej Durutović 2, Stefan Vraneš, Dimitrije Milić, Danilo Darmanović i Andrija Aleksić po jedan pogodak. U drugoj utakmici ovog kola  reprezentacija Italije savladala je reprezetaciju Hrvatske 12:7.

Posljednju utakmicu na turniru, reprezentacija Crne Gore igra večeras od 18.00 sati protiv selekcije Hrvatske.