PRIMORJE U SERIJI OD 5 VEZANIH POBJEDA

Košarkaši Primorja ostvarili su i petu vezanu pobjedu, pošto su večeras na svom parketu, u 15. kolu prve A muške košarkaške lige, savladali ekipu „All Stars“ iz Danilovgrada rezultatom 102:94, po četvrtinama 24:19, 20:25, 29:21 i 29:29.

Šuterski veoma bogat meč bolje su otvorili gosti i nakon prvih pet minuta imali 7 poena prednosti, ali su izabranici Rajka Krivokapića do kraja četvrtine uspjeli da preokrenu. Druga četvrtina je počela slično, gosti su bili bolji, Novljani jurili rezultat, pa se na odmor otišlo sa neriješenim rezultatom 44:44.

Drugo poluvrijeme pripalo je domaćima, koji su se na samom početku treće četvrtine odvojili i prednost čuvali do kraja.

Najraspoloženiji u redovima Primorja bio je Slobodan Miljanić sa 27 poena i 9 skokova, Markiz Mozli je upisao 20 uz 5 skokova, Goran Vučićević 17, Veselin Kovačević 12, Boris Jeknić 11, Novak Obradović 7, Zoran Vilotijević 6 poena i 7 skokova i Todor Komlen 2 poena. Kod gostiju istakli su se Nemanja Knežević sa 27, Bogdan Cebalović 25 i Aleksandar Bogojević sa 17 poena.

Primorje sada ima skor od 11 pobjeda i 5 poraza i nalazi se na drugom mjestu na tabeli, lider je Studentski centar iz Podgorice.