Poraz Igala u Kotoru na debiju trenera Perovića

Fudbaleri Igala, sa novim trenerom Dejanom Perovićem, poraženi su u Kotoru, u 5. kolu Druge lige, u derbiju od domaćeg Bokelja 2:1 (1:0) i prepustili prvo mjesto rivalu.

Kotorani su poveli golom Dragana Mirkovića u 33. minutu. U drugom poluvremenu gosti su uspjeli da stignu do izjednačenja preko Marka Stankovića u 55. minutu.

Internacionalac iz Gane Baba Musah Alhasan je u 85. minutu, za pobjedu i veliko slavlje Kotorana, savladao rezervnog golmana Igala, Aleksandra Kulinovića koji je zamjenio standarnog čuvara mreže Šabana Kolića.

Ostali rezultati 5. kola: Internacional – Grbalj 2:1, Otran Olimpik – Iskra 2:3, Berane – Kom 3:2, dok susret Podgorica – Lovćen nije odigran.

Bokelj je novi lider sa 11 bodova, dva manje ima Igalo, Otrant je treći sa 8, Kom ima 7, Grbalj i Iskra po 6, Internacional i Podgorica po 5, Lovćen i Berane po 4 boda.

U narednom, 6. kolu (13. septembra) sastaju se: Igalo – Grbalj, Bokelj – Berane, Lovćen – Internacional, Iskra – Podgorica, Kom – Otrant Olimpik.