PIONIRI I PETLIĆI „IGALA” POSTIGLI 19 GOLOVA NA TOPOLICI

Pioniri i petlići Igala danas su gostovali u Baru i bili vrlo efikasni postigavši čak 19 golova u dvije utakmice, dok su primili samo po gol na svakom meču.

U 9. kolu Udruženja Jug pioniri „Igala“ pobjedili su domaći „Hajduk” 10:1 . Stijelci za ekipu Jovana Simovića su: Nikola Predović u 17., 58. i 63. minutu, Srđan Lero  u 24., 60. i 63., Vladimir Pavlović u 29., Danilo Božović u 40. i 46. i Neđeljko Tomašević u 44. minutu. Jedini pogodak za „Hajduk” postigao je Đorđe Ukšanović u 61. minutu.

Za pionire su nastupili: Dimić, Lero, Čenić, Predović, Karabasil, Pavlović, Milić, Milunović, Tomašević, Božović (K), Želalić. Igrali su još: Lalović, Nikčević, Vujović i Vuković.

Ostali danas odigrani rezultati 9. kola za pionire: Grbalj-Mornar 0:5, Petrovac Budva 0:6, Otrant Olimpik  (Ulcinj)-Arsenal  0:1.

Sutra od 13 sati igraju Obilić –Pomorac i u  ponedeljak Bokelj-Lovćen.

U narednom, 10. kolu za pionire, u nedelju igraju „Igalo“ – „Obilić“.

U istom kolu i protiv istog rivala – „Hajduka“, petlići Igala su pobjedili 9:1. Strijelci: Vuk Pavićević u 6., Vasilije Obradović u 8. i 22., Ognjen Pavićević u 18., 19., 23. i 29., Damjan Vasilijević 30. i Damjan Vašalić u 34. minutu.

Za petliće su nastupili: Bjelanović, Krivokapić, Kosić, Vučurović, V. Pavićević, Vasilijević, O. Pavićević (K), Mračević, Vojinović, Vašalić, Obradović. Igrali su još: Radulović, Oroščanin, Petrović, Fulurija, Jeknić, Borilović i Knežević.

Ostali danas odigrani rezultati 9. kola: Grbalj-Mornar 2:1, Petrovac – Budva 0:9, Akademija (Ulcinj)-Arsenal 4:3.

Sutra od 11 sati igraju Orjen-Pomorac i u ponedeljak Bokelj-Lovćen.

U narednom desetom kolu „Igalo“ dočekuje „Orjen“ iz Zelenike.