Odbojka: “Albatros“ bez greške, gošćama ni set

U bokeljskom derbiju „Albatros“  je večeras u Sportskom centru u Igalu opravdao ulogu favorita pobjedivši kotorski „Gimnazijalac“u drugom kolu EPCG  Superlige,  maksimalnim rezultatom 3:0 ( 25:20, 25:17,25:21). Osnovna karakteristika meča je bila da su gošće do finiša seta ili imale prednost ili bile ravnopravne domaćoj ekipi. Međutim finiš je u svakom setu pripao djevojkama koje sa klupe vodi Branka Obradović.

U pobjedničkom timu Aleksandra Šćekić je bila najefikasnija sa 25 poena pratila je kapiten Anđela Kukobat sa 15. Poene su postigle i Aleksandra Ćirović 7,Teodora Janjušević 2, Milica

Vuletić,Olha Pavliashjk, Jelena Bjelović i Ilinka SamardžićPecelj po jedan . Ekipa „Gimnazijalca “ imala je 22 greške. U redovoma „Gimnazijalca“ Marina Jovanović je postigla 18 poena, Danijela Kilibarda 10,

Ana Gavranović 5, Bjanka Telesmanić 4, Milica Kapetanović 3 i Teodora Bulatović 2 poena. Ekipa „Albatrosa“ imala je 16 grešaka.

U trećem kolu narednog vikenda „Albatros“ gostuje „Jedinstvu“ u Bijelom Polju , a „Gimnazijalac“ u Kotoru dočekuje „Herceg Novi“.