„Jadran“ sa odličnim Danilom Radovićem siguran

U drugom kolu prvenstva Crne Gore Jadran je prema očekivanju, na bazenu Škver, slavio protiv Katara 15:9 (4:3, 4:1, 4:3,4:2). To je druga pobjeda tima Petra Radanovića u ovom dijelu, dok su Kotorani pretrpjeli drugi poraz.

Domaći Jadran je sve vrijeme kontrolisao igru.  Kataro se odlično držao u prvoj četvrtini posle 0:1 i 1:1 i vodstva domaćih 4:1 smanjio je na 4:3 a potom ušao u dugi sušni period bez gola.

U drugoj i početkom treće četvrtine, efikasnom igrom Jadran je odmakao na 9:4.  Tek tada je tim iz Kotora pronašao put do Đurovićeve mreže za 9:5. Domaći tim predvođen izvrsnim Danilom Radovićem ima prednost od šest golova 11:5 i bilo je jasno da tim Ivana Bjelobrkovića nema snage da se suprostavi rezervnoj postavi šampiona sa Škvera

Strijelci za Jadran: Danilo Radović 7, Radžion Ziuzin je postigao tri, a gol manje Matej Čaraj. Po jednom,  u strijelce su se upisali Lazar Vukićević, Martin Gardašević i Matija Sladović.

Golove za Kataro su postigli: Dušan Milaš tri, dok su po dva gola postigli Dragan i Ivan Marković. A po gol Nenad Petrović i Ognjen Vujačić.

U drugoj utakmici ovog kola danas igraju Primorac-Budva.

U narednom kolu, Jadran će ugostiti Primorac a Kataro gostuje Budvi.