„Igalu“ bod protiv lidera

U derbiju 7. kola Druge fudbalske lige fudbaleri “Igala” u utakmici sa liderom “Mladosti” Donja Gorica (Podgorica ) igrali su 0:0 .

U 23. minutu posle greške domaćeg golmana Aleksandra Kulinovića njegov imenjak Vlahović se nije snašao pred golom “Igala” i velika prilika za lidera ostala je neiskorišćena.
U 27. minutu najbolji strijelac domaćih Balša Radović odlično je šutirao, a golman Ljubomir Đurović sačuvao svoju mrežu i loptu poslao u korner.

Poslije kornera odličan šut ka mreži gostiju Miloša Grbića ali Đurović još jednom brani. U 45 minutu polušansu za promjenu rezultata ima Aleksadar Vlahović ali bio je kratak pred golom Kulinovića. Ni u drugom poluvremenu nije bilo promene rezultata. Nije ni bilo izrazitih šansi i utisak je da je ovaj rezultat najpravedni iako je ostao kod rivala i publike žal što nije bilo golova.
Ostali rezultati 7 kola Druge lige: Grbalj-Kom 1:0. Berane –Bokelj 1:0,Nikšić-Otrant Olimpik 2:0 , Zeta –Podgorica 2:3.

Plasman: Mladost 14, Bokelj 13, Igalo i Kom po 11,Podgorica 10,Grbalj , Nikšić, Berane po 8,Zeta 7, Otrant Olimpik 3 boda
U 8 kolu 28 septembra igraju : Berane-Igalo, Bokelj-Podgorica, Otrant Olimpik –Grbalj,Mladost-Nikšić, iKom-Zeta.