Het trik Vasiljevića, pioniri Igala brojali do 10

U susretima 15. kola lige Udruženja klubova – Jug selekcije petlića i pionira Igala zabilježile su pobjede u duelima protiv vršnjaka Pomorca iz Bijele.

Prvo su na teren istrčali izabranici Miloša Grbića i Mila Đurkovića, koji su maestralnom igrom i pobjedom od visokih 5:1 došli do izuzetno važnih bodova u borbi za gornji dio tabele.

U periodu od 9. minuta do 23. minuta Igaljani su postigli čak četiri gola, a strijelci su bili kapiten Ognjen Vučurović, Petar Kosić, a dva puta se u listu strijelaca upisao i Damjan Vasilijević.

U 44. minutu odlični Vasilijević postiže het-trik, a u 54.minutu gosti su samo umanjili poraz preko Matije Bjeletića.

Za još bolji utisak potrudili su se izabranici Jovana Simovića i Mijodraga Koprivice, koji su postigli čak 10 pogodaka protiv ekipe Pomorca iz Bijele.

Ređale su se šanse kao na traci, a najbolji pojedinac bio je kapiten Nikola Predović sa četiri gola, Vladimir Pavlović i Danilo Božović su postigli po tri, dok su gosti preko Momčila Kovačevića i Ognjena Aranzula samo ublažili poraz. Nema sumnje da su dobar, predan i marljiv rad naših mladih trenera na najbolji mogući način prezentovali naši mladi matadori pred kojima je svijetla budućnost, poručuju iz FK Igalo 1929.