Fudbaleri „Orjena“ startovali pobjedom

U  nedelju je počelo seniorsko prvenstvo Udruženja klubova FSCG-Jug. FK „Orjen“, sa novim trenerom Mihailom Vujačićem, startovao je u Zelenici pobjedom protiv „Cetinja“, koje je prošle sezone bilo član Druge lige.

Gosti su na teren pored Opačice izveli samo sedam igrača, a „Orjen“ je pobjedio 3:0 golovima Stefana Perovića u 3. i 17, i Miloša Đurđevića u 8. minutu. Tačnije, utakmica je trajala do 30. minuta, kada je sudija Igor Dragović, uz konsultaciju sa delegatom Dejanom Đukićem, prekinuo susret koji će biti registrovan službenim rezultatom 3:0, koliko je i bilo u tom trenutku.

Ekipa „Orjena“ u sezoni 2022/23 igra u sastavu: Dušan Vuksanović (kapiten), Nikola Gugić, Aleksandar Pavlićević, Jovan Simović, Vasilije Đedović, Rajko Đilović, Nikola Popović, Stefan Perović, Miloš Đurđević, Nikola Kosać i Nenad Vuksanović. Kandidati za prvi tim su još: Nikola Manojlović, Stefan Kulinović, Nikola Radulović, Nikola Goranović, Ivan Matović, Matija Lazović, Dragan Kovačević i Miloš Goranović.