FUDBAL: REZULTATI 10. KOLA UDRUŽENJA JUG

Lider takmičenja u okviru Udruženja klubova Jug, fudbaleri  „Obilića”, pobijedili su jutros, kao domaćini u Radanovićima, „Lovćen“ 4:0.

„Obilić“ je poveo autogolom Stefana Tatara u 9. minutu, Marko Dragaš je bio strijelac u 32. i 55. minutu. Konačni rezultat – 4:0, postavio je Borivoje Tujković u 88. minutu.

Fudbaleri „Orjena” nastavljaju seriju loših rezultata. Na svom terenu u Zelenici, takođe u okviru 10. kola, poraženi su od „Hajduka” iz Bara 2:1. Gosti iz Bara poveli su već u 2. minutu, strijelac je bio Almin Balić. Domaći su izjednačili u 12. minutu golom Dragana Kovačevića, a pobjedu je svojim drugim golom donio je Balić u 44. minutu.

Ekipa „Sloga“ iz Radovića nije juče gostovala u Ulcinju ekipi „Otrant Olimpiku“ dok je Budva kao domaćin pobjedila „Slogu“ Stari Bar  10:0.

Plasman: Obilić 27, Budva 26, Otrant Olimpik 19, Hajduk 16, Lovćen 13, Orjen 7, Sloga Radović i Sloga Stari Bar po 3 boda.