Devet medalja džudistima Igala na Spinel kupu

U organizaciji Džudo kluba  Kotor održan je 18. kup Spinel koji je okupio oko 400 takmičara u više kategorija, među kojima i 18 takmičara Džudo kluba Igalo koji su osvojili devet medalja.

Zlatne medalje su osvojili Nikolina Kokot u konkureciji starijih pionira u kategoriji do 52 kg i Leon Dabović u konkurenciji mlađih poletaraca u kategoriji do 19 kg.

Srebrne medalje su osvojili u konurenciji starih poletaraca Kosta Ćipranić u kategoriji do 46 kg, Mihaila Kokot u konkurenciji mlađih pionirki u kategoriji do 36 kg, Vasilije Krivokapić u konkurenciji  mlađih poletaraca  u  kategoriji  do 19 kg.

Bronzane medalje su osvojili, u konkurenciji starijih pionirki Natalija Braunović u kategoriji +63 kg, u konkurenciji mlađih pionira Vuk Andrić u kategoriji do 46 kg, u konkurenciji poletarki Marija Braunović u kategoriji +43 kg i u konkurenciji mlađih poletaraca Veljko Vavić u kategoriji +46 kg.