ŽKK „Primorje“ i „Sea Stars“ u finalu

U prvom polufinalnom susretu F4 koji se održava u Tivtu, košarkašice „Primorja“ su savladale „Olymp“ iz Nikšića rezultatom 75:33 (26:10; 21:3; 14:10; 14:10).

„Primorke“ su razigranom i dominantnom igrom uspjele da se plasiraju u finale. Kompletna ekipa je imala odgovarajuću minutažu, a trener Prga je već u trećoj četvrtini povukao Bulajić i Akšam iz igre, kako bi ih odmarao za finale.

Poene za „Primorje“ postigle su: Jelena Bulajić 21, Ljube Andrić 12, Teodora Brković 10, Lana Mijajlović 9, Sanja Akšam 8, Anja Mandić 6, Antonija Kozulić 5, Vladana Pajović 2, Marija Šćekić 2 poena. Doprinos pobjedi dale su i Aleksandra Dragićević, Jana Jevtović, Lea Gazdić, Ilijana Brković, Marina Gajić i Dušanka Dević.

U drugom polufinalnom meču domaći „Sea Stars“ je pobijedio podgorički „BKM“  rezultatom 56:55 (9:14; 18:13; 11:15;18:13.)

Sutra se u 11:30 za treće mjesto bore „BKM“ i „Olymp“, a u finalu u 13:30 sati igraju „Primorje“ i „Sea Stars“.