Važni bodovi „Igala“ u pobjedi nad ekipom „Grbalj“

Fudbaleri Igala postigli su važnu pobjedu u 29. kolu u grčevitoj borbi za opstanak. U bokeljskom derbiju na Solilima pobijedili su Grbalj 1:0.  Kao i u prošlom susretu pred svojim navijačima strijelac je bio kapiten Miloš Grbić u 27. minutu iz penala.

Kaznenom udarcu prethodio je prekršaj nad Argenticem Kordobom. Igalo, koje je od 53. minuta bilo sa igračem više jer je zbog drugog žutog kartona isključen igrač „Grblja“ Petar Vukčević, imalo je još par šansi ali do kraja susreta nije bilo promjene rezultata. Poslije četvrtog uzastopnog poraza ekipe Grbalj, trener Srđan Nikić je podnio ostavku.

Ostali rezultati 29. kola: Berane – Zeta 1:1, Mladost – Podgorica 0:0 i Otrant Olimpik – Kom 0:0. U ovom kolu slobodna je bila ekipa Bokelj.

Tabela: Berane 46, Mladost 43, Bokelj, Podgorica i Kom po 36, Igalo i Grbalj po 30, Otrant Olimpik i Zeta po 29 bodova.

U srijedu 26. aprila igraju: Zeta-Igalo, Bokelj-Otrant Olimpik, Podgorica-Berane, Kom–Mladost. U ovom kolu slobodna je ekipa Grbalj.