UDRUŽENJE KLUBOVA FSCG – JUG; „OBILIĆ” TRENUTNO LIDER

U zaostalom susretu 7. kola Udruženja Jug, fudbaleri „Obilića“ su juče, kao domaćini u Radanovićima, pobijedili ”Hajduk” iz Bara 3:1, golovima Andrije Vujičića u 10, Marka Dragaša u 78. i Radovana Đukovića u 86. minutu. Jedin gol za „Hajduk“ je postigao Mladen Đukić, iz penala, u 25 minutu.

Ekipa “Obilića” trenutno je lider sa 18 bodova, na drugom mjestu je „Budva“ sa 16, „Otrant Olimpik“ ima 15, s tim što Budvani i Ulcinjani imaju utakmicu manje. Slijede „Hajduk“ sa 10, „Orjen“ i „Lovćen“ sa po 7, „Sloga“ Radovići i „Sloga“ Stari Bar imaju po 3 boda. U narednom kolu, u nedelju, „Obilić“ dočekuje „Slogu“ (Radovići) a „Orjen“ igra na svom ternu sa „Otrant Olimpikom“. Ostali parovi 8 kola: „Lovćen“ – „Sloga“ (Bar) i „Budva“ – „Hajduk“.

U 7. kolu Seniorske lige udruženja klubova FSCG grupa „Jug“ “Orjen” je nu nedelju neočekivano u Baru poražen od “Sloge” Stari Bar 1:0, a gol je već u 6. minutu postigao Ajdin Perazić.
Na pomoćnom terenu u Radanovićima “Lovćen” je pobijedio “Slogu” (Radovići ) 3:2. “Sloga”je golovima Aleksandra Novakovića u 8. i 14. minutu povela 2:0, ali su Cetinjani preokrenuli rezultat golovima Stefana Tatara iz penala u 36, i Stevana Vujovića u 43. i 89. minutu.