Stoni tenis: Četiri medalje za Novljane

Mladi igrači stonoteniskog kluba „Novi“ nastavljaju sa serijom odličnih rezultata. Na juče održanom memorijalnom turniru „Nikica Keli Vujadinović“ u Beranama momci trenera Branka Cubovića osvojili su tri zlatne i jednu bronzamnu medalju

Prvo mjesto i zlatne medalje osvojili su: Luka Karanović u juniorskoj kokurenciji do 17 godina i Milan Vučetić (10) u konkurenciji mlađih kadeta do 13 godina i za kadete do 15 godina. Koleciju medalja su uvećali Đorđe Rahović koji je bio treći u juniorima do 17 godina i devetogodišnji Uroš Mrkajić (za najmlađe kadete do 11 godina). Alen Šukurica u juniorskoj konkurenciji takmičenje je završio u grupnoj fazi. Poslije turnira u Beranama Milan Vučetić zajedno sa trenerom Brankom Cubovićem nastavlja put u Dimitrovgrad gje će učestovati na ETTU turniru iz kalendara Evropske stionoteniske federacije u kategorijama do 13 i 15 godina. Na tom bodovnom turniru učestvuju najbolji igrači iz više evropskih zemalja.