Remi kadeta FK Igala i Budve

Kadeti FK Igalo 1929 remijem su na Solilima završili suret 9. kola B grupe protiv Budve, rezultat je bio 3:3.

Gosti su poveli u 9. minitu preko Nikole Balevića. Igalo je izjednačilo auto golom Andreja Bubanje u 11. ali je Đorđe Fabris u 17. pogodio za novo vođstvo gostiju, a Pavle Roćenović prednost povećao na 3:1 u 33.

U drugom dijelu fudbaleri Igala su konsolidovali redove. Ejdin Kulić je na startu poluvremena, u 45. Minutu smanjo na 3:2, a Vladimir Pavlović izjednačio dva minuta kasnije.

Imalo je Igalo priliku u 75. minutu da dođe i do pobjede, ali je Boško Borovnica bio neprecizan sa bijele tačke.

U narednom, 10. kolu, Igalo će na Solilima dočekati Jezero iz Plava, a meč je na programu u srijedu, 3. maja.