PRVA LIGA ZA ODBOJKAŠICE: ALBATROS UBJEDLJIV NA STARTU

Odbojkašice „Albatrosa“ slavile su u drugom kolu Prve lige, u svom debiju u novoj sezoni, protiv podgoričke „Budućnosti Voli“ maksimalnim rezultatom 3:0 (25:18, 25:18, 26:24) i tako trijumfalno započele prvenstvenu trku za bodove.

Ekipu Branke Obradović do trijumfa su dobrom igrom predvodile   u Sportskom centru Igalo Milana Samardžić-Pecelj sa 22 i Aleksandra Ćirović sa 14 poena, dok je Andrea Dragović postigla 7, Ilinka Samardžić–Pecelj 5, Natalija Obradović i Taša Trajković po 3, uz 22 greške protivnika.

Sinoć nisu igrale: Anđela Kukobat (pojačanje iz Partizana), Teodora Danilović, Anica Perović, Marija Ćirović, Anastasija Tripković i Marija Vukotić.

U poslednjem setu gošće su pokazale dio kvaliteta kada su bile u prilici da osvoje set ali dvojac Milana Samardžić-Pecelj i Aleksandra Ćirović su osujetile namjeru djevojaka iz Podgorice da u Igalu osvoje barem jedan set.

U narednom kolu „Albatros” gostuje šampionu „Luki Bar” koja je neočekivano 3:1 sinoć poražena od ekipe „Gimnazijalac” u Kotoru.