PORAZ IGALA U BERANAMA

Fudbaleri Igala poraženi su danas u gostima od ekipe Berana u 23. kolu Druge crnogorske fudbalske, lige minimalnim rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na meču postigao je Vuk Vulević u 31. minutu utakmice iz slobodnog udarca.

Igalo je loše ušlo u meč, ali utisak je popravljen u drugom poluvremenu. Perović je imao 100% šansu, koju nije uspio da iskoristi. Andrija Vujičić mogao je da izjednači, ali njegov odličan šut zaustavila je prečka.

Gosti su dominirali samo tokom prvog dijela meča, ali to je bilo dovoljno za jedan gol u mreži Davida Bjelice.

Nakon 23 odigrana kola izabranici Igora Raičevića nalaze se na 6. poziciji na tabeli sa 31 osvojenim bodom. Lider je Jedinstvo sa 55. U narednom, 24. kolu, Igalo će na Solilima dočekati ekipu Cetinja. Meč je na programu u subotu, 26. marta, a početak je zakazan za 17 sati.