Odbojkašice „Herceg Novog“ remizirale sa “Inđijom”

U završnici trodnevnog boravka u Srbiji, odbojkašice “Herceg Novog” su sinoć odigrale utakmicu sa superligašem Srbije, ekipom “Inđije”.  Rezultat je bio 2:2 (25:22, 19:25, 18:25 25:16), a susret je završen bez pobjednika jer, zbog ograničenog termina u dvorani, nije bilo vremena da se igra peti set.

U timu OK „Herceg Novi“ najbolja je bila Diana Balai sa 20 poena, Jelena Stanimirović je postigla 19,  a Milena Burzanović 10 poena. Kapiten Tatjana Bokan je bila na poštedi, a šansu i veću minutažu dobile su igračice koje su u ranim utakmicama manje igrale.

Trener Novljanki Milorad Krunić zadovoljan je boravkom i utakmicama u Obrenovcu i Inđiji.

Milorad Krunić, trener OK „Herceg Novi“

Za ekipu „Herceg Novog” ovo je bilo predivno i korisno druženje. Iz kluba zahvaljuju prijateljima iz OŽK “Tent” na srdačnom gostoprimstvu i odličnoj organizaciji našeg boravka.

Sutra u 12. kolu Superlige Crne Gore „Herceg Novi“ od 16:00 sati u SC Igalo dočekuje ekipu „Gimnazijalca“ iz Kotora. U istom kolu od 19:00 sati, takođe u Igalu, igraju „Albatros“ i “Jedinstvo” (Bijelo Polje).