Odbojkašice Herceg Novog lako osvojile turnir u Mostaru

Odbojkašice “Herceg Novog” su na sjajan način osvojili turnir “Prijateljstva u Mostaru” i u dvije večeri i danas prije podne pobijedili rivale i lako osvojile turnir u gradu na Neretvi.

U prvom kolu “Herceg Novi” pobijedio je domaći “Mostar” 3:0 (27:25, 25:23 25:13) a zatim u drugom kolu ekipu “Leskovca” 3:0 (25:16, 25:7, 25:20). Danas u poslednjem kolu turnira pobjeđen je “Dinamo” iz Zagreba 3:1 (22:25, 25:20, 25:23, 25:18).
Drugo mjesto je pripalo ekipi “Dinama” treći je “Leskovac” i četvrti “Mostar”. Pehar u ime pobjednika primila je kapiten Tatjana Bokan. Za MVP turnira prolašena je Diana Balai korektor “Herceg Novog.

Prvo mjesto u Mostaru osvojile su Tatjana Bokan, Jelena Stanimirović,Lea Boban, Anastasia Bekterova, Dana Balai, Ivana Dragović, Polina Liutkova, Lana Labović, Marija Tuševljak, Daria Cabonenko, Tijana Tvrdišić, Milena Bjurzanović,Piper Matsumoto i Nikolina Lisičić. Trener Milorad Krunić.

Generalna provjera pred start prvenstva u nedelju sa ekipom Morača u Podgorici, biće u srijedu 28. septembra u Sportskom centru Igalo sa ekipom ŽOK “Gacko”.