„OBILIĆU“ PRIPAO DERBI

Juče su igrane utakmice 6. kola seniorske lige Udruženja klubova FSCG-Jug.

U derbiju kola u Ulcinju “Obilić” je pobjedio lidera „Otrant Olimpik“ 1:0. Strijelac je bio Kristijan Krivokapić u 58. minutu. U istom kolu „Orjen“ je u Zelenici poražen od „Budve“, a utakmica je riješena u prvih deset minuta. Već u drugom minutu strijelac je bio Milo Ćetković, a pobjedu je drugim golom u 8. minutu potvrdio Ivan Racković.

U derbiju začelja u Tivtu „Sloga“ (Radovići) pobjedila je „Slogu“ Stari Bar 3:1. Domaća “Sloga” je povela iz penala u 53. minutu, a strijelac je bio Bogdan Žujović. Rezevista Barana Miodrag Pecović izjednačio je u 78. minutu. U finišu utakmice igrači „Sloge“ iz Radovića su postigli još dva gola; prvo Goran Đapić u 88. minutu, a konačni rezultat 3:1 postavio je u drugom minutu nadoknade Nikola Đapić. U ovom kolu „Hajduk“ je u Baru pobjedio „Lovćen“ 3:1.

Plasman: „Budva“ 16, „Otrant Olimpik“ i „Obilić“ po 15, „Hajduk“ 10, „Orjen“ 7, „Lovćen“ 4, „Sloga“ Radovići 3 i „Sloga“ Stari Bar bez bodova.
U 7. kolu u nedelju igraju: „Obilić“ – „Hajduk“, „Sloga“ Stari Bar – „Orjen“, „Lovćen“ – „Sloga“ Radovići i derbi „Budva“ – „Otrant Olimpik“.