Majstorije Borovnice za radost na „Solilima“

Kadeti Igala izašli su kao pobjednici na svom terenu u bokeljskom derbiju sa Arsenalom 4:2(2:2), u 16. kolu Kadetske lige  Crne Gore.

Igrač odluke bio je Boško Borovnica sa sva četiri  pogotka. Domaći su od početka diktirali tempo. Igrao se 5. minut kada  je spretni Borovnica probio bedem gostiju iz Tivta. Gosti su izjednačili u 12. minutu autogolom domaćeg igrača Nemanje Joksimovića. Na teškom, blatnjavom terenu, ponovo je Borovnica donio rezultatsku prednost sa bijele tačke. Za rezultatski egal  2:2 pobrinuo se Novljanin Vuk Čukić, golom u 29 minutu. Domaći fudbaleri uspjeli su da se konsoliduju i napali su rivala, međutim, do poluvremena nije bilo golova. Svoju odličnu partiju golgeter Igala krunisao je još golovima u 73. i 90. minutu. Solidan fudbal, a da je teren bio bolji i fudbaleri bi, bez dileme, daleko više pokazali.