Kadeti Crne Gore poraženi na startu Uskršnjeg turnira

Kadetska vaterpolo reprezentacija Crne Gore, igrači rođeni 2009. godine i mlađi  od juče su učesnici na Uskršnjem turniru u Napulju. Na startu turnira izabranici Nenada Vukanića su poraženi od domaćina turnira reprezentacije Italije  11:8 (3:1, 1:3,3:1 4:3).

Reprezentativci Crne Gore poslije slabog otvaranja na početku utakmice u drugoj četvrtini uspjeli su da izjednače rezultat na 4:4, a u  nastavku su ponovo inicijativu imali domaći igrači  i pobijedili.

Strijelci za Crnu Goru su bili: Andrej Durutović 4, Danilo Roganović 2, Stefan Vraneš  i Danilo Savović po gol.

Večeras Crna Gora igra sa reprezentacijom Mađarske, a sutra u duplom programu sastaje se prije podne sa reprezentacijom Srbije, a poslije podne u posljednjem susretu na turniru sa reprezentacijom Hrvatske.