Ilićev gol za bod Igalu

Gol rezerviste Milovana Ilića, na teškom i neuslovnom terenu na Solilma, u 5. minutu nadoknade vremena donio je zlatan bod ekipi Igala u duelu sa liderom ekipom Berane. Konačni rezultat bio je 1:1.

Ilić  koji je zamjenio povrijeđenog Bobana Đorđevića  u 88. minutu  pogodio je  mrežu najboljeg pojedinca utakmice golmana gostiju  Zorana Akovića. Bilo je to slavlje domaćih navijača i igrača ravno  trijumfu.  Kao i u ranijim susretima za domaće najbitnije se desilo u finišu utakmice. U prvom poluvremenu bolji su bili Beranci. U tom dijelu utakmice najzapaženi akter  Stefan Čađenović je rezatnim udarcem u 20. minutu savladao domaćeg golmana Aleksandra Kulinovića.

U drugom dijelu znatno bolja igra domaćih . Rezervista Đorđević  u dva navrata u 58. i 77. minutu primorao je  golmana na dobre intervencije. I mladi napadač Andrija Vujičić u 82. minutu  imao je dobar šut ali Aković je siguran.  Usledio je rasplet kojim je Ilić obradovao simpatizere Igala.

Ostali rezultati 17. kola Druge fudbalske lige: Podgorica-Bokelj 1:1,   Grbalj – Otrant Olimpik 1:0, Nikšić-Mladost 0:0 i Zeta-Kom 0:2.

Tabela:Berane 32, Bokelj 31,Klm 30, Podgorica i Mladost po 27, Igalo i Grbalj po 20, Zeta i Nikšić po 17 i Otran Olimpik 8 bodova.

U 18. kolu 27. novembra igraju Bokelj-Igalo, OFK Mladost –Grbalj, Berane-Nikšić, Otrant Olimpik-Zeta i Kom Podgorica.