Igalu bod u Tuzima

Kadeti Igala nastavljaju sa serijom dobrih rezultata. Poslije pobjede u bokeljskom derbiju sa Arsenalom 4:2, u danas odigranom vandrednom, 17. kolu Kadetske fudbalske lige Crne Gore, izabranici trenera Nemanje Ćorovića igrali su u Tuzima sa domaćim Dečićem, neriješeno 1:1 (1:0).

Domaći su poveli golom Eleza Adžovića u 10. minutu, a pogodak za jedan bod postigao je Vladimir Pavlović u 53. minutu. Do kraja utakmice obje ekipe imale su nekoliko šansi, ali nije bilo promjene rezultata.

Nakon 17. kola, Igalo se nalazi na 14. mjestu, sa isto toliko osvojenih bodova. Problem za sve pogone FK Igalo je u činjenici da je teren na Solilima pod vodom, pa se ekipe snalaze, trenirajuću u balonu u sutorini.

Kadeti Igasla u narednom kolu, ako vremenski uslovi dozvole, igraju na svom terenu u bokeljskom derbiju sa ekipom Grblja.