Fudbal: Ilić donio bod na Zlatici

Fudbaleri Igala nastavljaju uspješnu seriju vođeni trenerom Petrom Gušićem, pa su u 31. kolu Druge lige na Zlatici protiv „Koma“ igrali su nerješeno  2:2 i osvojili su bod. Sa malo sreće mogli su u Podgorici i do pobjede, uprkos tome što je rival u prvom dijelu vodio 2:0, golovima Dašića u 7 i Radulović u 25 minutu.

Preokret u korist novskog drugoligaša donio je rezervista Milovan Ilić koji  je dva minuta poslije ulaska u igru, u 79. minutu smanjio prednost protivnika. Poslije pokušaja Bigovića, Ilić je uspio da dođe do lopte i pogodi za 2:1. U 86. minutu Ilić je izjednačio, a do kraja utakmice fudbaleri Igala imali su odlične prilike za izjednačenje. Prvo je Andrija Vujičić pokušao da lobuje istrčalog Domazetovića, a loptu sa gol linije u polje je izbacio Petrović. Zicer za preokret imao je i Bigović u samom finišu utakmice ali nije bio precizan.

Ostali rezultati 31 kola: Arsenal-OFK Titograd 2:0, OFK Grbalj-OFK Mladost (DG) 0:4, Berane-Bokelj 1:0, Cetinje-Jedinstvo 0:8.

Plasman: Jedinstvo 71, Arsenal 64, OFK Mladost 54, Bokelj i Kom po 48, Igalo 40, Berane 38, OFk grbalj 29, Cetinje 21, OFK Titograd 14 bodova.

U 32. kolu, 1. maja igraju: Igalo-Berane,  OFK Mladost-Arsenal, Bokelj-Cetinje, Jedinstvo-OFK Grbalj, OFK Titograd–Kom.