FK Igalo 1929 sigurno u nastavku priprema

Fudbaleri Igala nastavljaju sa dobrom igrom i rezultatima u sklopu priprema pred start prvenstva u Drugoj fudbalskoj ligi, koja počinje 14. avgusta.

U prijateljskom susretu, umjesto predviđene pa odgođene utakmice sa Leotarom u Trebinju, izabranici Ivana Brnovića igrali su na svom terenu protiv japanske ekipe Adrija i pobjedili 3:2 (0:1).

Gosti iz Japana su poveli već u trećem minutu. Tek u drugom poluvremenu fudbaleri  Igala su proradili.

Rezultat je u 47. minutu izjednačio Miloš Đurđević. U nastavku Bojan Kopitović je golovima u 59. i 76. minutu preokrenuo. Japanci su u nadoknadi vremena postavili konačni rezultat.

U ovom susretu dosta igrača je bilo na probi, kako bi novi stručni štabo dlučio sa kojim imenima će ojačati ovog ljeta tim sa Solila.

Naredni pripremni susret Igalo će odigrati protiv Bokelja u Kotoru.