Bokeljski derbi bez pobjednika

Fudbaleri Bokelja i Igala igrali su nerješeno 1:1 u bokeljskom derbiju u okviru 27. kola. Po svemu prikazanom, to je i najpravedniji rezultat, mada je tim Bokelja, koji se bori za baraž, imao više od igre.

Prednost na utakmici stekli su gosti iz Herceg Novog pošto je povratnik, rezervista Milovan Ilić, oboren u 68. minutu u kaznenom prostoru domaćih. Siguran realizator kaznenog udarca bio je Miloš Grbić koji je penal, na zahtjev sudije Manojla Sekulića, dva puta šutirao i oba puta bio precizan.

U 80. minutu Aleksandar Macanović je izjednačio kada je poslije centrašuta glavom poslao loptu u mrežu golmana Davida Bjelice.

Bokelj je do kraja opsjedao gol Igala ali rezultat je ostao nepromjenjen, a čini se da gosti mogu da budu zadovolji ovim bodom kojim su još jednom pokazali da mogu ravnopravno da se nose sa ekipama iz vrha tabele.