Bod za kadete Igala u Beranama

Kadeti FK Igalo 1929 remizirali su danas, u 15. kolu Crnogorske fudbalske lige sa ekipom Jezera u Beranama, rezultat je bio 5:5.

Domaći su poveli preko Tmušića u 17. minutu, izjednačio je Borovnica u 27. iz penala, ali je dva minuta kasnije kapiten Jezera Redžepagić povisio na 2:1, takođe sa bijele tačke. Bođko Borovnica je ponovo pogodio za egal, ovoga puta u 34. minutu, da bi u finišu prvog dijela Crnčević domaće doveo u vođstvo 3:2.

Kapiten Igala Vuk Vujović izjednačenje je donio u drugom minutu nastavka, ali su domaći ponovo poveli, ovog puta preko rezerviste Petkovića u 59. minutu. Uroš Čenić je izjednačio 10 minuta kasnije. Petković je opet pogodio za 4:3, ali je rezervista Igala Danilo Božović u 83. minutu postigao gol za konačnih 5:5.

Nakon 15 odigranih kola Igalo je na 17. poziciji na tabeli sa 10 osvojenih bodova, a u narednom kolu, u subotu 19. Novembra na Solilma dočekaće tivatski Arsenal. Početak meča je u 13 sati.