Albatros rutinski u četvrtfinale

U zanimljivom meču osmine finala Kupa Crne Gore odbojkašice „Albatrosa“ opravdale su ulogu favorita i pobijedile ekipu „Tempo“ iz Nikšića 3:0 (25:19, 25:10, 25:14). Najveći otpor gošće su pružile u prvom setu. Najlakše su domaće osvojile   drugi set. I u trećem setu  podmlađena ekipa, predvođena kapitenom  Anđelom Kukobat, završila je posao sa maksimalnim rezultatom.

U redovima pobjednika najbolja je sa 12 osvojenih poena Olha Pavlišuk, 11 je osvojila Milica Vuletić, a poen manje Anđela Kukobat. Ostale poene su osvojili: Jelena Bijelović,Ana Popović,Marija Batinić,Iva Čurović i Taša Trajković po 4, Aleksandra Vučković i Anastasija Trivković po 2.

Sa druge strane mreže 10 poena osvojila je Tijana Vulanović najbolji podinac ekipe iz Nikšića. Ekipa Tempo imala je 18 grešaka.

U četvrtinalu od 16. do 18. decembra  ekipa „Albatros“ gostuje vjerovatno u Kotoru,  protiv Gimnazijalca koji sutra gostuje u Rožajama u osmini finala ekipi Ibra.