ZAVRŠENA SENIORSKA LIGA JUŽNE REGIJE: ORJEN BEZ BARAŽA

Fudbaleri Orjena pobjedili su, u poslednjem 27. kolu Udruženja klubova FSCG grupa Jug, u Zelenici ekipu Sloge iz Bara rezultatom 4:1.

Strijelci za Orjen bili su Dragan Kovačević u 21, Nenad Vuksanović u 23. i 32. i Miljan Međedović u 28 minutu. Gol za Slogu postigao je Marko Pecović iz penala u 26 minutu.

U istom kolu ekipa Obilića je na svom terenu u Sutorini poražena od Hajduka (Bar) 3:1. Strijelci za goste bili su: Almin Balić u 35. i 39. minutu iz penala i Mladen Đukić u 89. minutu. Jedini pogodak za Obilić postigao je u nadoknadi vremena Strahinja Iković.

Ostali rezultati 27 kola: Budva – Sloga Radovići 5:0,Otrant Olimpik – Lovćen 2:1. U ovom kolu slobodna je bila ekipa Cetinja, koja je osvojila prvo mjesto i igraće u baražu za plasman u Drugu ligu sa ekipama Srednje i Sjevene regije.

Konačni plasman u sezoni 2020/21: Cetinje 61, Orjen 53, Budva 51, Otrant Olimpik 43, Obilić 36, Hajduk 31, Sloga Radović 18, Lovćen 13 i Sloga (Stari Bar) 2 boda.