Važna pobjeda kadeta Igala u Beranama

Kadeti Igala savladali su na Gradskom stadionu u Beranama ekipu Jezera rezultatom 4:3, u prvom kolu nastavka šampionata Kadetske lige u grupi B.

Oba tima prikazala su odličnu partiju. Domaći su poveli u 32. minutu preko Tmušića, ali je dvostruku strijelac Boško Borovnica izjednačio nakon samo tri minuta, da bi Uroš Čenić preokrenuo na 2:1 i 39. minutu.

U drugom poluvremenu, u 49. minutu Momčilo Kovačević povećava prednost Igala na 3:1, da bi domaći preko Boškovića i 50. i Murića u 74. minutu izjednačili rezultat, ali neumorni Borovnica se u 81. ponovo upisuje u listu strijelaca i donosi Igalu važna tri boda.

Igalo je sa devet prenijetih i nova tri boda trenutno na trećem mjestu na tabeli B grupe Kadetske lige, a u narednom kolu već sutra, kao domaćin dočekaće na Stadionu pod Vrmcem ekipu Mladosti iz Danilovgrada. Početak meča je u 14:30 sati.