Važan bod za Igalo u Beranama

Fudbaleri Igala nastavili su seriju remija u borbi za bolji plasman. U derbiju začelja, u okviru 25 kola Druge lige, na gostovanju protiv „Berana“ mreže su na gradskom stadionu u Beranama mirovale. Uz čvrstu odbranu Marka Ivanovića i njegovih saigrača, sačuvali su mrežu u duelu sa sve boljom ekipom „Berana“. Napadači Igala nisu iskoristili prilike. Bila je to kvalitna utakmica kojoj su samo nedostajali  golovi.

U ovom kolu, na četiri susreta postignuta su samo dva gola. Na stadionu u Donjoj Sutvari u Radanovićima, Grbalj je golom Vasilija Čavora u 25 minutu pobjedio „Lovćen“ 1:0. Drugi pogodak,  na stadionu Trešnjica u Golubovcima postigao je takođe u derbiju začelja za Internacional protiv Iskre iz Danilovgrada Adil Adžović u 47 minutu. Mreže su mirovale i u derbiju kola u Ulcinju gdje su se sastale dvije vodeće ekipe Bokelj i Otrant Olimpik. Tim Slobodana Draškovića remijem  sačuvao je  prednost od dva boda. Utakmica Podgorica-Kom je odložena .

Tabela: Bokelj 53, Otrant Olimpik 51, Podgorica 40 (-2), Lovćen 29, Igalo i Internacional po 27, Kom 26 (-1), Iskra  25 (-1) i Berane 20 bodova. U 26 kolu 31 marta igraju: Igalo-Lovćen, Bokelj-Podgorica, Iskra-Grbalj, Berane-Otrant Olimpik i Kom –Internacional.