Šest medalja za džudiste „Igala” u Nikšiću

Na 14. međunarodnom džudo turniru „Trofej Nikšića 2023“ džudisti “Igala” su juče, u konkurenciji 420 takmičara  iz Srbije, Slovenije, Makedonije, Republike Srpske i Crne Gore, osvojili šest medalja.

Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je Vuk Andrić (12) u kategoriji do 46 kg  u konkurenciji mlađih pionira.

Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su: Mitar Kokot (12) u kategoriji do 50 kg u konkurenciji  mlađih pionira, i Leon Dabović (6) u kategoriji do 27 kg u konkurenciji mlađih poletaraca.

Treća mjesta i bronzane medalje su osvojili: Nikolina Kokot (14) u kategoriji do 52 kg u konkurenciji   starijih pionirki, Jovan Nikitenko (12) u kategoriji do 38 kg u konkurenciji mlađih pionira i Mihaila Kokot (11) u kategoriji do 38 kg u konkurenciji mlađih pionirki.