PORAZ PRIMORJA U ROŽAJAMA

Košarkaši Primorja, u posljednjem meču 6. kola Prve A crnogorske lige zabilježili su u Rožajama ubjedljiv poraz od ekipe Ibra 88:64, po četvrtinama 27:25, 25:15, 16:12 i 20:12.

Novljani su ravnopravan protivnik bili samo u prvih 10 minuta meča. Igra Primorja raspala se u drugoj četvrtini kada je Ibar napravio seriju od 10:0, pobjegao na 51:36 i do kraja čuvao prednost, koja je u jednom trenutku bila i 29 razlike.

Najraspoloženiji za igru bio je Nikola Čvorović sa 17 poena, pratili su ga Veselin Kovačević sa 11 i Eldin Huremović sa 10.

Kod domaćih istakli su se Marko Ljuljić sa 20 i Armin Kalić sa 17.

Sutjeska je u Nikšiću savladala Milenijum 85:62, Teodo je kao gost, nakon preokreta, pobijedio Danilovgrad 74:73, dok je Lovćen na svom parketu slavio protiv Jedinstva iz Bijelog Polja 81:75. SC Derbi je u četvrtak bio bolj od Podgorice 71:60.

Primorje nakon šest odigranih kola ima skor od dvije pobjede i četiri poraza.