ODBOJKA: ALBATROS SLABIJI OD LUKE BAR

Odbojkašice Albatrosa poražene su od aktuelnog šampiona Crne Gore Luke Bar rezultatom 3:1, po setovima 19:25, 25:16, 25:16, 25:21.

Izabranice Branke Obradović pružile su značajan otpor domaćinu i time jasno stavile do znanja da će i ova sezona biti uspješna kao i prošla.

Već u prvom setu odbojkašice Albatrosa krenule su silovito i bez većih poteškoća rezultatom 25:19 povele sa 1:0. U drugom setu aktuelni šampion Luka Bar pokazao je svu svoju snagu iz prošle sezone i set priveo kraju rezultatom 25:16. U trećem setu peh za ekipu Albatrosa, jer se pri rezultatu 8:8 povrijedila do tada najbolji tehničar, Ilinka Samardžić Pecelj, nakon čega su odbojkašice Luke Bar rutinski priveli set do kraja identičnim rezultatom 25:16.

U poslednjem četvrtom setu, odbojkašice Luke Bar u neizvjesnoj završnici odnijele su pobjedu rezultatom 25:21, odnosno ukupnom rezultatu 3:1 u setovima.

U ekipi domaćina najbolja je bila kapiten Dušanka Petrović sa 23 poena, a istakle su se i Iva Pepđonović sa 13 i Mia Ražnatović sa 11 poena.

U Albatrosu najbolje su bile kapiten Aleksandra Ćirović i Milana Samardžić Pecelj sa po 13, kao i Natalija Obradović sa 8 poena.

U sledećem kolu ekipa Albatrosa dočekuje ekipu Jedinstva iz Bijelog Polja.