Побједа Игала на завршетку јесење полусезоне

На завршетку јесење полусезоне, у 19. колу Друге лиге, фудбалери Игала побиједили су екипу Никшића 3:1 и на тај начин окончали своје овогодишње такмичарске обавезе. Сам сусрет имао је пуну неизвјесности, Гости су у првом нападу, у 22. минуту  утакмице повели 1:0.  Домаћи су на додавање Бобана Ђорђевића изједначили у 39. минуту. Стријелац је био Андрија Вујичић.

Уласком резервисте Милована Илића појачан је напад Игала  који је одлично послужио Ђорђевића  који је у 75. минуту најавио  побједу домаћих. Побједу екипи тренера Петра Гушића потврдио је послије одличне асистенције Илића својим другим голом Андрија Вујичић.

Након ове побједе Игало се налази на 6 мјесту са 23 бода. Остали резултати 19 кола: Ком –Бокељ 0:0,  Отрант Олимпик-Подгорица 1:2, Младост-Зета 0:4. Утакмица Беране-Грбаљ игра се сутра.

Табела: Бокељ 36, Беране 35(-1), Ком 34, Подгорица 30,  Младост 27, Игало 23, Грбаљ 23 (-1), Зета 20, Никшић 17, Отрант Олимпик 11 бодова.

Првенство се наставља утакмицама 20. кола у фебруару идуће године.