PIONIRKE „PRIMORJA“ SAVLADALE „SEA STARS“ U TIVTU

U 8. kolu Lige mladih, na gostujućem terenu u Tivtu, pionirke „Primorja“ savladale su odličnu  ekipu „Sea Stars“, rezultatom  90:85 (20:15, 30:25, 18:28, 22:17) i potvrdile liderstvo, kako u nacionalnom prvenstvu, tako i u regionu.

Nakon izjednačene tri četvrtine i minimalne prednosti u nastavku, ekipa Dragana Prge je sjajnom energijom i timskom igrom dovela „Primorje“ do pobjede. U uzbudljivom duelu dominantna je bila Jelena Bulajić koja je postigla 49 poena, Sanja Akšam i Ljube Andrić po 12, Teodora Brković 11, Aleksandra Dragićević, Jovana Ječmenić i Vladana Pajović po 2, a doprinos pobjedi dale su i Anja Mandić, Lea Gazdić, Jana Jevtović, Ilijana Brković, Marija Šćekić, Antonija Kozulić i Marina Gajić.

U narednom kolu „Primorke“ se sastaju sa ekipom „Nikšić 1995“.