“OBILIĆ” PRVI NA TABELI GRUPE JUG

Fudbaleri FK “Obilić” nastavljaju seriju dobrih rezultata. U ponedeljak su, kao domaćini u Radanovićima, u 8. kolu Udruženja “Jug”, u bokeljskom derbiju pobijedili “Slogu” iz Radovića 3:0.

Strijelci za “Obilić”, koji je trenutno na prvom mjestu tabele, su Andrija Vujičić u 30. i 60. minutu i Rejhan Čelebić u 66 minutu. U narednom 9. kolu “Obilić” u nedelju gostuje “Slogi”- Stari Bar.

U petak je “Budva” pobjedila “Hajduk” (Bar) 4:1. U derbiju kola u subotu u je Zelenici “Orjen” poražen 1:0 od “Otranta Olimpik” iz Ulcinja. Jedini pogodak je u 15. minutu postigao Erand Kalezić, a dva minute ranije Miloš Vukić nije iskoristio penal za “Otrant Olimpik”.
U derbiju zaostalog 7. kola juče su “Budva” i “Otrant Olimpik” igrali bez golova 0:0.

Plasman: “Obilić” 21, “Budva“ 20, “Otrant Olimpik” 19, “Lovćen” i “Hajduk” po 10, “Orjen” 7, “Sloga“ Radovići i „Sloga“ Stari Bar po 3 boda.

U narednom 9. kolu idućeg vikenda igraju: „Lovćen“ – „Orjen“, „Sloga“ Stari Bar – „Obilić“, „Sloga“ Radovići – „Budva“ i „Hajduk“ – „Otrant Olimpik“.