Novski petlići postigli dvadeset golova u 16.kolu lige Jug

Minulog vikenda igrane su utakmice 16 kolu  regionalne lige Jug za petliće. Fudbaleri Igala pobjedili su u subotu  u gostima u gradskom derbiju Oblić sa 9:0 golovima Vuka Pavićevića u 9. Blagoja Kulinovića u 16. Luke Padrova u 26. Matije Pavićevića u 29. Danila Ćetkovića u 46. i 59. Viktora Jančića u 47. Stefana Đurkovića u 55. i 57..minutu.

Istog dana uspješni su bili i petlići Primorca koji su na svom terenu u Bijeloj pobjedili  Petrovac 8:2, golovima Vuka Tomanovića u 10. Milana Bogdanovića u 19. 33. 51. i 54. Marka Radovića u 26.,Tešimira Ivovića u 37. i Lazara Lazića u 40. minutu. Strijelci za Petrovac su Vuk Šarčević u 56. i  Dušan Jovanović u 59. minutu. Ekipa  Orjena u Zelenici bila je bolja od Otrant Olimpika iz Ulcinja 3:1.Strijelci, kapiten Vuk  Božović u 2. i 52. i Dušan Grbović u 46. minutu. Jedini pogodak za Otrant Olimpik  postigao je Amar Čobović u 57. minutu.